افزایش قد تضمینی - An Overview

اگر کسی علاقه ‌مند باشد که طول قد خود را بیشتر از این میزان افزایش دهد، می ‌تواند حدودا یک سال بعد عمل جراحی جدیدی روی یکی دیگر از استخوان ‌ها اجرا کند.

اصلا فک نمیکردم نتیجه بگیرم ولی با کمک شما بهترین نتیجه رو گرفتم

‌در واقع برای انجام این جراحی، افرادی در اولویت قرار دارند که از نا برابری و عدم تناسب اندام‌‌ های طولی بدن رنج می ‌برند؛ به عنوان مثال، در وهله ‌ی اول انجام این عمل جراحی به افرادی که رشد یکی از پاها کندتر از رشد دیگری اتفاق افتاده پیشنهاد می ‌شود.

برای افزایش قد از روش های مختلفی استفاده می شود اما بسیاری از این روش ها، پر هزینه هستند. ضمن اینکه می توانند خظرناک نیز باشند.

دکتر مردان ترنس طبیعتا چون در کالبد زنانه متولد شدن و قد کوتاهی دارن بعد از عمل تطبیق جنسیت میتونن با مراجعه به شما به استاندارد های قد مردانه برسند سوال اصلی اینجاست؛ مرد ترنسی که حدودا۱۶۶ هستش میتونه بعد از هورمون تراپی و انجام عمل تطبیق جنسیت به بالای ۱۸۶برسه یا حتی ۱۹۰؟ و چون هرمرحله ۵ سانت اضافه میشه و طبیعتا هر مرحله۹ ماه طول میکشه، اگر امکان افزایش این مقدار باشه طی چهار مرحله سه سال طول میکشه؟

سلام , دوستان قبل از شما نتیجه گرفتند نظراتشون در سایت هستش و محصول امتحانش رو پس داده همچنین ما در گوگل رتبه ۱ رو داریم همین نشان دهنده قدیمی بودن ما هستش و به کارمون مسلط هستیم و ضمانت بازگشت وجه هم گذاشتیم که کاربران با خیال راحت محصول رو تهیه کنند

اشکان محمدی گفت: دی ۲۵, ۱۳۹۹ در ۳:۱۴ ب٫ظ سلام.آقای دکتر من ۱۸سالمه و قدم ۱۸۰هست.

این جراحی یک جراحی پرحاشیه و خطرناک است و در صورتی که به خوبی انجام نشود، می تواند مشکلات بسیاری دکتر افزایش قد را برای شما ایجاد کند.

مسبب اصلی رشد طولی، صفحات رشدی هستند که در انتهای استخوان‌ها قرار دارند و برای دختران بعد از شانزده سالگی و برای پسران بعد از هجده سالگی بسته می‌شوند.

قرص افزایش قد نچرال بونتی مواد معدنی زیادی به همراه دارد. کلیه این مواد در سلامت استخوان ها اهمیت زیادی دارند. ضمن اینکه این مواد معدنی می توانند نقش مهم و کارکردی در سلامت بدن داشته باشند.

میتونم راحت به ۲۰۰ برسم؟ الان حقیقتش ترسیدم قرص افزایش قد نکنه حتی با تمرین هم نتونم افزایش قد داشته باشم شما نظرتون چیه؟

حداقل ۷ سانتی متر و حداکثر ۱۵ سانتی متر شما بلند تر خواهید شد.

فارغ التحصيل پزشكى عمومى از دانشگاه تهران فارغ التحصيل دوره تخصص ارتوپدى از دانشگاه فردوسى مشهد رتبه برتر آزمون بورد تخصصى سال ١٣٩٢ دوره تخصصى آسيبهاى ورزشى و ارتروسكوپى از ايتاليا ١٣٩٢

اما رشد عرضی تا چهل و پنج سالگی نیز میتواند ادامه داشته باشد، چرا که در این نوع از رشد دیگر صحبت از صفحات رشد به میان نمی‌آید و فقط ضرایب استخوانی در این قضیه دخیل هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *